متن خبر

کدخبر:5038
منتشر شده در چهارشنبه, 11 دی 1398 00:18
بازدید: 63
+ 0
+ 0
امتیاز کاربران
 

این خبر را با دوستان خود به اشتراک بزارید

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص حادثه مسمومیت دانش آموزان مدرسه ابتدایی قرچک با منواکسیدکربن گفت: همه دانش آموزان از بیمارستان مرخص شدند.

به گزارش ورامین پرس؛ محمد صیدلو بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه حضور در بیمارستان شهید ستاری قرچک، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به عنوان یک معلم خوشحالم که این حادثه به خیر گذشت و اتفاق خاصی نیفتاد.

وی افزود: تقریباً همه دانش آموزان و سه نفر از همکاران محترمی که دچار این مسمومیت شده بودند بهبود پیدا کرده و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و هیچ مشکلی هم پیش نیامده است.
ش
صیدلو گفت: اولین نکته‌ای که برای ما در آموزش و پرورش مهم است حضور دانش آموزان در یک فضای امن است یعنی باید مطمئن باشیم که به دانش‌آموزان هیچ آسیبی وارد نخواهد شد و در یک فضای کاملاً امن و سلامتی تحصیل خواهند کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران بیان کرد: با توجه به اینکه سیستم گرمایشی آن مدرسه دارای شوفاژ و تمام استانداردها رعایت شده است و سرویس‌ها هم به موقع انجام شده بود این موضوع باعث می‌شود تا ما دقت بیشتری کنیم و عامل این موضوع را پیدا کنیم و مطمئن باشیم ادامه تحصیل بچه‌ها در مدرسه با سلامت و امنیت کامل برقرار شود.

وی خاطرنشان کرد: بنده امشب حتماً در قرچک خواهم بود که دلیل این اتفاق توسط کارشناسان آتش نشانی پیدا می‌شود و فردا اگر قرار باشد دانش آموزان در مدرسه حضور پیدا کنند در صورتی حضور پیدا می‌کنند که ما مطمئن شویم برای سلامت آنها هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

صیدلو تاکید کرد: با توجه به اینکه سیستم گرمایشی شوفاژ بوده است و آن استانداردها و سرویس‌ها به موقع انجام شده است قاعدتاً سهل انگاری ای وجود نداشته است.

وی در پایان افزود: به هرحال خطایی است که شاید در هر جای دیگر هم رخ دهد که باید آن را بررسی کنیم و رفع شود و مطمئن شویم که بر اساس آن مدرسه شکل می‌گیرد و مطمین شویم بچه‌ها سر کلاس در یک مدرسه‌ای هستند که ایمن است حضور پیدا کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گزارش تصویری

آخرین / پربازدید


اخبار داخلی


مناطق


پیوند ها

ندای وارنا
سایت خبری جنوبشرق استان تهران
خبرگزاری برنا
برنا استان تهران
وارنا نیوز
پایگاه خبری وارنا نیوز
فرمانداری ورامین
سایت فرمانداری ورامین
ندای وارنا
سات خبری استان تهران